סטודיו די – חווית השירה ברמה אחרת.

  • זמרת: שירי מימון/מי שפוי מי משוגע (קאבר).
  • זמרת: שיר שלר.

לימודי פיתוח קול בסטודיו D מאפשרים לתלמיד/ה להביע עולמו הפנימי דרך השירה, לרכוש שליטה בליווי עצמי ואף לעסוק בתהליך יצירה מוסיקלית. בשיעורי פיתוח קול הושם דגש על נשימה נכונה, חימום קולי, בחירת השירים הנכונים לקול של התלמיד/ה, יציבה ועמידה על הבמה.

תלמידים/ות לפיתוח קול יכולים להתנסות במגוון של הסגנונות (רוק, ג’אז, פאנק ועוד), לרכוש ידע תיאורטי ולהשתתף בהרכבים מוסיקאליים הפועלים בסטודיו. לימודי פיתוח קול מתקיימים בצורה פרטנית מורה מול תלמיד/ה – כאשר אורך השיעור לפיתוח קול נקבע בהתאם לפוטנציאל של הלומד/ת.

ניתן לקבל שיעורי פיתוח קול ב- 30, 45 ו60 ד”ק. שיעורי פיתוח קול מתקיימים במודיעין, באווירה נעימה וסבלנית, המאפשרת להביא את הכישרון של כל זמר/ת לידי ביטוי. תיהנו מסרטון ותבואו לשיר בכיף בסטודיו די מודיעין!!!!!

נקדם אתכם לעבר חלום לשיר ב- 3 צעדים פשוטים.

צעד – 1

  • התקשרות ראשונית (טלפונית או דרך דואר אלקטרוני) – כבר בשיחה הראשונה נברר מה הצרכים האמיתיים שלכם. ניקח בחשבון את הגיל, רמה וציפיות מלימוד פיתוח קול אצלנו וכך נוכל להיערך לשיעור או אף חודש ניסיון בפיתוח קול אצל המורה לפיתוח קול שיתאים לכם בצורה הטובה ביותר.

צעד – 2

  • שיעור/חודש ניסיון – מתואמים מראש, כאשר בשעור ראשון ההורה נוכח, לצורך לראות את הכימיה בין המורה לתלמיד/ה, את מידת המקצועיות והשליטה בחומר של המורה, היכולת לקלוט את החומר על ידי התלמיד/ה והתגובה הרגשית שלו/ה במהלך השיעור. במידה ולא אהבתם לא שילמתם!!!

צעד – 3

  • מצטרפים לחוויית השירה של סטודיו די – אחרי שתקבלו החלטה להצטרף, נבנה תכנית לימוד פיתוח קול אינדיבידואלית לכל תלמיד/ה בהתאם לרושם שקיבלנו בשיעור/חודש ניסיון לפיתוח קול. במהלך השנה נכיר בגמישות האינטראקציה ובמידת הצורך נשנה את התכנית לפיתוח קול או אף מורה לפיתוח קול. כל הורה מוזמן להיות בקשר עם הסטודיו בכלל ועם המורה לפיתוח קול בפרט במקרה של שאלות ובקשות שעולות לאורך השנה. אנו נשקיע את מיטב הידע והמקצועיות שלנו בתחום הפיתוח קול (ויש לא מעט) על מנת להביא את התלמיד או התלמידה לפיתוח בסטודיו D מודיעין ליכולת לשיר ולעלות אותם על במה מקצועית במופע סוף שנה.

מבנה של השיעור פיתוח קול.

  • במידה ואתם תלמידי פיתוח קול מתחילים, נעשה אבחון מקצועי ונבדוק חוש קצב, שמיעה, סגנון הקול, מנעד ותכונות ייחודיות בזמן ההבעה או השירה.
  • בהמשך נעבוד על חימום קולי של סרעפת, הגעה נכונה, שירת המרווחים נכונה, שירת הפרזות בעקבות נגינה בפסנתר ונחדד את החוש קצב.
  • וכמובן איך אפשר בלי לשיר? נשים דגש משמעותי ביותר על ההגשה האישית של השיר, נבחר את השיר, נשיר אותו ונעלה עם המיקרופון ביד מול קהל המפרגן במופע סיום. לדעתנו זמר הוא לא זה ששר באמבטיה, אלה זה שמשתף את הקהל באנרגיה חיובית, שיוצר קולו. התנסות על הבמה חשובה ומועילה מאוד להתקדמות המקצועית של כל מוסיקאי בכלל וכל זמר בפרט.

מטרה שלנו בסטודיו D מודיעין היא להביא לידי ביטוי את היכולות המוסיקאלית ואישיות של תלמיד או תלמידה לפיתוח קול תוך התחשבות במרקם האישי וכשרון ולבנות תכנית אינדיבידואלית שמתאימה במיוחד עבורכם. תוכלו לפתח קולכם וגם לבחור את סגנונות ושירים שאתם אוהבים ומזמן חלמתם לשיר….