סטודיו די – חווית התיפוף ברמה אחרת.

  • אומן: Asaf Avidan – Empty Handed Saturday Blues – Drum Cover
  • מתופפת: הדר מזרחי.

לב ליבו הפועם של הסטודיו D הוא תחום התיפוף. לימודי תופים בסטודיו D מאפשרים שליטה בסגנונות שונים (רוק, ג’אז, פאנק פיוג’ון ולאטין), שיפור הטכניקה רודימנטאלית ופיתוח יכולת האלתור של הלומד. לתלמיד יש גם אפשרות לנגן במערכת תופים אקוסטית – מוגברת יחד עם פלייבק ולהרגיש את עצמו כחלק מלהקה. דבר הופך את תהליך הלמידה למהנה, מעניין ומכוון מטרה. סטודיו מחולק ל 4 חדרים אקוסטיים מתוכננים ללמודי תופים, מצוידים במכשור חדשני ומערכות תופים של מותגים המובילים בתחום. שיעורי תופים מתקיימים בצורה פרטנית – מורה מול תלמיד – כאשר אורך השיעור נקבע בהתאם לפוטנציאל וצרכים של הלומד.

צוות הוראה מסור ומקצועי בתחום התיפוף יתן מענה לכל גיל, רמה או שאיפה של המתלמד. ניתן לקבל שיעורי תופים באורך של 30, 45 ו 60 ד”ק. במגמת  לימודי תופים של סטודיו די מתלמדים קרוב ל 105 תלמידים. סביבת הלימוד טכנולוגית וחדשנית מאפשרת לתלמיד במהלך השנה להנות מפרויקטים אישיים, שבאים לידי ביטוי בצילומי קליפים ו/או הקלטות ברמה גבוהה. בסוף שנת הלימודים כל תלמיד מופיע מול קהל ומקבל תעודת גמר.

מגמת התיפוף של סטודיו D מציעה היום מגוון חוגי תיפוף לגילאים שונים: Drumming Junior – תכנית תיפוף ייחודית לגיל 5, Fun Drumming – תכנית תיפוף ייחודית לגילאי 6-7, לימודי דרבוקה קבוצתיים לגילאי 8-10, תיפוף למבוגרים ולימודי תיפוף פרטניים.

תבואו ללמוד בכיף !!!

נקדם אתכם לעבר חלום לתופף ב- 3 צעדים פשוטים.

צעד – 1

  • התקשרות ראשונית (טלפונית או דרך דואר אלקטרוני) – כבר בשיחה הראשונה נברר מה הצרכים האמיתיים שלכם. ניקח בחשבון את הגיל, רמה וציפיות מלימוד התיפוף אצלנו וכך נוכל לקבוע ולהיערך לשיעור ניסיון אצל המורה שיתאים לכם בצורה הטובה ביותר.

צעד – 2

  • שיעור ניסיון – הינו באורך מלא, שבו ההורה נוכח, ויכול לראות את הכימיה בין המורה לתלמיד, את מידת המקצועיות והשליטה בחומר של המורה, היכולת לקלוט את החומר על ידי התלמיד והתגובה הרגשית שלו במהלך השיעור.  במידה ולא אהבתם לא שלמתם!!!!!

צעד- 3

  • מצטרפים לחוויית התיפוף של סטודיו די – אחרי שתקבלו החלטה להצטרף, נבנה תכנית לימוד תיפוף אינדיבידואלית לכל תלמיד בהתאם לרושם שקיבלנו בשיעור ניסיון. במהלך השנה נכיר בגמישות האינטראקציה ובמידת הצורך נשנה את התכנית או אף מורה לתופים. כל הורה מוזמן להיות בקשר עם הסטודיו בכלל ועם המורה בפרט במקרה של שאלות ובקשות שעולות לאורך השנה. אנו נשקיע את מיטב הידע והמקצועיות שלנו בתחום התיפוף (ויש לא מעט) על מנת להביא את התלמיד או התלמידה לשליטה במערכת תופים ולעלות אותם על במה מקצועית במופע סוף שנה.

מבנה של שיעור תופים

  • חימום ועבודה על יסודות התיפוף שחשובה לפיתוח חוזק, דיוק ומהירות של הנקישה.
  • עבודה לפי התכנית שפותחה בסטודיו על מקצבים, מעברים וסגנונות שונים.
  • עם ההתקדמות הדרגתית בכל שיעור תתקיים עבודה גם על הצד המוסיקאלי של התלמיד והיכולת ללוות נגנים אחרים. התלמיד ינגן עם שירים של להקות מודרניות או פלייבקים של סגנונות שונים בשיטה -1.

המטרה שלנו היא להביא לידי ביטוי את היכולות המוסיקליות והאישיות של כל תלמיד או תלמידה תוך התחשבות במרקם האישי והכישרון ולבנות תכנית אינדיבידואלית שמתאימה במיוחד עבורכם. תוכלו גם לבחור ולתופף סגנונות ושירים שאתם אוהבים וכבר מזמן חלמתם לנגן…