סטודיו די – חווית הגיטרה ברמה אחרת.

  • מגמת גיטרות של STUDIO D בפעולה!!!

במסגרת הלימוד בסטודיו D מתקיימים לימודי גיטרה חשמלית, אקוסטית ובס. בסטודיו D ניתן לרכוש שליטה בסגנונות מוסיקליים שונים (רוק, ג’אז, פאנק פיוג’ון ולאטין), לשפר את הטכניקה של ביצוע ולפתח יכולת אלתור של הלומד. לתלמיד יש גם אפשרות לנגן יחד עם פלייבק ולהרגיש את עצמו כחלק מלהקה. דבר הופך את תהליך הלמידה למהנה, מעניין ומכוון מטרה.

צוות הוראה צעיר, דינאמי ומסור משקיע מאמץ כביר בפיתוח תכניות לימודים ומערך השיעור מסודר, המאפשר ללומדי גיטרה להפיק את מירב בהתאם ליכולת אישית. לימודי גיטרה כמו כל כלי מוסיקאלי אחר, דורשים מתלמיד/ה השקעה, התמדה ומאמץ.

מכאן מורים לגיטרה מקפידים על גישה סבלנית, אווירה נעימה וגישה אינדיבידואלית לכל מתלמד/ת. שיעורי גיטרה מתקיימים בצורה פרטנית – מורה מול תלמיד – כאשר אורך השיעור נקבע בהתאם לפוטנציאל של הלומד. ניתן לקבל שיעורים של 30, 45 ו 60 ד”ק. בסוף שנת הלימודים כל תלמיד מופיע מול קהל ההורים.

תבואו ללמוד בכיף!!!

נקדם אתכם לעבר חלום לנגן בגיטרה ב- 3 צעדים פשוטים.

צעד – 1

  • התקשרות ראשונית (טלפונית או דרך דואר אלקטרוני) – כבר בשיחה הראשונה נברר מה הצרכים אמיתיים שלכם. ניקח בחשבון גיל, רמה וציפיות מלימוד הגיטרה אצלנו וכך נוכל לקבוע שיעור או אף חודש ניסיון אצל המורה שיתאים לכם בצורה טובה ביותר.

צעד – 2

  • שיעור/חודש ניסיון – מתואמים מראש, כאשר בשעור ראשון ההורה נוכח, לצורך לראות את הכימיה בין המורה לבין תלמיד, מידת מקצועיות ושליטה בחומר של המורה, היכולת לקלוט את החומר על ידי התלמיד והתגובה הרגשית שלו למהלך השיעור. במידה ולא אהבתם לא שלמתם!!!!!

צעד- 3

  • מצטרפים לחוויית הגיטרה בסטודיו די – אחרי שתקבלו החלטה להצטרף, נבנה תכנית לימוד גיטרה  אינדיבידואלית לכל תלמיד בהתאם לרושם שקיבלנו בשיעור/חודש ניסיון. במהלך השנה נכיר בגמישות האינטראקציה ובמידת הצורך נשנה את התכנית או אף מורה לגיטרה. כל הורה מוזמן להיות בקשר עם סטודיו בכלל ועם מורה בפרט במקרה של השאלות ובקשות שעולות לאורך השנה. אנו נשקיע את מיטב הידע שלנו בתחום הגיטרה (ויש לא מעט) על-מנת להביא אתכם לשליטה בכלי ולעלות אתכם על במה מקצועית במופע סוף שנה.

מבנה של שיעור גיטרה.

  • במידה ואתם תלמידי גיטרה מתחילים נכיר במבנה של הגיטרה, מיתרים וידע תאורתי בסיסי שקשור לכלי.
  • עבודה על הפקת הצליל נכונה, אצבוע ,למידת אקורדים, טאבים ותווים (שיטה תיבחר על-ידי המורה לגיטרה).
  • עם ההתקדמות הדרגתית בכל שיעור תתקיים עבודה על צעד המוסיקאלי של כל תלמיד או תלמידה ויכולתם לנגן עם הנגנים אחרים. הם ינגנו עם השירים של הלהקות מודרניות או פלייבקים בסגנונות שונים בשיטה -1.

מטרה שלנו היא להביא לידי ביטוי את היכולות המוסיקאליות והאישיות של כל תלמיד או תלמידה תוך התחשבות במרקם האישי והכישרון ולבנות התכנית אינדיבידואלית שמתאימה במיוחד עבורכם. תוכלו גם כן לבחור ולנגן בגיטרה סגנונות ושירים שאתם אוהבים ומזמן חלמתם לנגן….