סטודיו די – חווית הפסנתר ברמה אחרת.

  • אומן: Don’t Stop Me Now by Queen
  • קלידן: עמרי ירקוני.

לימודי כלי מקלדת (אורגנית, פסנתר) בסטודיו D מפתחים אצל תלמיד יכולת ליווי, שליטה בסגנונות ומנגינות שונים, פיתוח שמיעה מוסיקלית ואלתור. תכנית הלימודים, שמותאמת באופן אינדיבידואלי לכל לומד ומתבססת על השליטה בקריאת התווים ואקורדים, מאפשרת לשפר אינטליגנציה רגשית ומוטורית של הנגן והופכת אישיותו למגוונת ועשירה יותר. שיעורי אורגנית ופסנתר מתאימים לגילאים ורמות שונים ומתקיימים בסביבה מאובזרת ואקוסטית.

לימודי כלי מקלדת מתקיימים באופן פרטני. ניתן לקבל שיעור של 60,45,30 דקות בהתאם לפוטנציאל ויכולת של התלמיד. כל שנת הפעילות מסתכמת במופעי סיום, שבהם באים לידי ביטוי כישורים ויכולות, שנרכשו במהלך הלימודים. נגנים הצעירים מבצעים בכיף יצירות בעלי אופי וסגנון שונים והורים מרוצים מריעים להם במחיאות כפיים.

תבואו לפסנתר בכיף!!!

נקדם אתכם לעבר החלום לנגן פסנתר/אורגן ב- 3 צעדים פשוטים.

צעד – 1

  • התקשרות ראשונית (טלפונית או דרך דואר אלקטרוני) – כבר בשיחה הראשונה נברר מה הצרכים אמיתיים שלכם. נביא בחשבון גיל, רמה וציפיות מהלימודי פסנתר/אורגן אצלנו ונקבע שיעור או אף חודש ניסיון אצל מורה שמתאים לכם טוב ביותר.

צעד – 2

  • שיעור/חודש ניסיון – מתואמים מראש,כאשר בשעור ראשון ההורה נוכח, לצורך לראות את הכימיה בין המורה לבין תלמיד, מידת מקצועיות ושליטה בחומר של המורה, היכולת לקלוט את החומר על ידי התלמיד והתגובה הרגשית שלו למהלך השיעור. במידה ולא אהבתם לא שלמתם!!!!!

צעד – 3

  • מצטרפים לחוויית הפסנתר/אורגן של סטודיו די – אחרי שתקבלו החלטה להצטרף, נבנה תכנית לימודי פסנתר/אורגן אינדיבידואלית לכל תלמיד בהתאם לרושם שקיבלנו בשיעור/חודש ניסיון. במהלך השנה נכיר בגמישות האינטראקציה ונשנה את התכנית או אף מורה לפסנתר/אורגן. כל הורה מוזמן להיות בקשר עם סטודיו בכלל ועם המורה בפרט במקרה של השאלות ובקשות שעולות לאורך השנה. אנו נשקיע את מיטב הידע שלנו בתחום הכלי מקלדת (ויש לא מעט) על-מנת להביא תלמיד או תלמידה לשליטה בפסנתר/אורגן ולעלות אותם על במה מקצועית במופע סוף שנה.

מבנה של שיעור פסנתר ואורגן.

  • במידה ואתם תלמידי פסנתר /אורגן מתחילים נכיר במבנה של הכלי, ידע תאורתי בסיסי ונעסוק בהפקת הצלילים הראשונים.
  • נעבוד על הפקת הצליל נכונה, אצבוע, למידת המנגינות, אקורדים, ותרגילים לפיתוח טכניקה (שיטה תיבחר על-ידי המורה).
  • עם ההתקדמות הדרגתית בכל שיעור תתקיים עבודה על צעד מוסיקאלי של התלמיד, תוך חשיפה של התלמיד לסגנונות השונים: רוק, ג’אז, פופ, מוסיקה קלה וקלאסית.

מטרה שלנו היא להביא לידי ביטוי את היכולות המוסיקאליות והאישיות לתלמיד או תלמידה תוך התחשבות במרקם האישי והכישרון ולבנות התכנית אינדיבידואלית שמתאימה במיוחד עבורכם. תוכלו גם כן לבחור ולנגן בפסנתר ואורגן סגנונות ושירים שאתם אוהבים ומזמן חלמתם לנגן….